O nas

Specjalnością naszego sklepu kuptasmy.pl. jest sprzedaż taśm oraz klejów i chemii przemysłowej WIKO (GLUTEC GROUP), SIKA, BOLL, SCAPA, CX80, BLUE DOLPHIN, ARVEX, SOUDAL o wszechstronnym zastosowaniu dla przemysłu, motoryzacji, budownictwa, poligrafii i reklamy. Chociaż jesteśmy młodą firmą, to posiadamy prawie 15-letnie doświadczenie w branży. Dostarczamy najwyższej jakości produkty w przystępnych cenach – mamy nadzieję, że będą one mogły spełnić również Państwa wymagania!

 

Wychodzimy naprzeciwko potrzebom klientów i jesteśmy w stanie zagwarantować im dostęp do niezawodnych rozwiązań.

 

Wszelkie prawa do zdjęć, opisów, grafik, logotypów, filmów, plików dźwiękowych oraz specyfikacji w kategorii KLEJE MARKI WIKO należą do GLUETEC GROUP - www.gluetec.de

 

W naszej ofercie znajdują się tylko wysokiej jakości taśmy od sprawdzonych producentów, ale również posiadamy własne zaplecze produkcyjne pozwalające nam na wytwarzanie taśm klejących różnych typów.

 

Nasza oferta to między innymi taśmy jednostronnie klejące, taśmy dwustronnie klejące, wykroje z taśm zarówno jednostronnie jak i dwustronnie klejących, kleje, uszczelniacze, lakiery, pędzle, wałki malarskie, silikony, akryle i wiele onnych produktów dla takich branż jak: Automotive, przemysł, branża remontowo-budowlana, poligrafia i reklama.

 

Konkurujemy z największymi firmami w branży dostarczającymi materiały klejące. Dostępne u nas produkty cechują się niezawodnością i funkcjonalnością, a przy tym rozsądnymi cenami, co powoduje, że stanowią dla nich tak atrakcyjną alternatywę.

 

Obsługujemy klientów na terenie całej Polski, zapewniając szybkie i bezpieczne dostawy. Produkty dostarczamy również do klientów zagranicznych, ciągle poszerzając obszar naszej działalności.

 

Jeżeli poszukują Państwo wysokiej jakości materiałów klejących w formie taśm lub wykrojów, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą!

 

Specjaliści do Państwa usług

 

W branży posiadamy duże doświadczenie i dzięki szerokiej wiedzy naszych pracowników jesteśmy w stanie oferować Państwu dostęp do wysokiej klasy produktów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i współpracy ze sprawdzonymi producentami i dostawcami jesteśmy jednym z liderów w sprzedaży taśm klejących w większości branż szeroko pojętego przemysłu, między innymi RTV, AGD, automotive oraz w budownictwie, poligrafii i reklamie.

 

Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje oraz poziom posiadanej wiedzy w zakresie nowoczesnych rozwiązań branżowych.

 

Służymy fachową wiedzą i doradztwem w zakresie doboru odpowiednich materiałów klejących, ponieważ klient jest dla nas najważniejszy. Niezależnie od tego, jakie są Państwa potrzeby, na ich podstawie będziemy mogli dostarczyć takie rozwiązania, które pozwolą Państwu na uzyskanie optymalnych rezultatów.

 

Dzięki szerokiej gamie produktów możemy spełnić oczekiwania każdego z naszych klientów.

 

Wysoką jakość łączymy z przystępnymi cenami, dlatego też oferujemy każdemu z naszych klientów takie materiały klejące, które mogą spełnić jego wymagania również pod kątem dostępnego budżetu.

 

W trosce o całkowite zadowolenie każdego klienta specjalizujemy się w wynajdywaniu nietypowych produktów klejących odpowiadających w pełni jego potrzebom. Poszukujemy takich rozwiązań technicznych, które będzie można dopasować nawet do nietypowego klejenia i problemu klienta.

 

Prosimy o przekazanie nam wymagań dotyczących produktów klejących, a nasi specjaliści będą mogli zaproponować Państwu odpowiednie rozwiązania. Dzięki szerokiemu asortymentowi w naszej firmie jesteśmy w stanie dobrać właściwe metody klejenia zależnie od Państwa potrzeb, a w sytuacji, gdy nie możemy dopasować ich pod każdym względem, możemy sprowadzić je na zamówienie lub też wykonać je zgodnie z zapotrzebowaniem. Za sprawą naszego bogatego zaplecza możemy zaoferować klientom także niestandardowe rozwiązania.

 

Jakość potwierdzona uznaniem klientów

 

Nasze produkty są obecnie używane w wielu zakładach w Polsce i poza granicami naszego kraju. Dzięki stale utrzymywanej wysokiej jakości taśm klejących i innych artykułów w naszej ofercie uzyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów, którzy regularnie wybierają nasze rozwiązania i rekomendują je innym.

Jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie dotyczące taśm klejących, ponieważ zależy nam na tym, aby ciągle doskonalić nasze produkty i dopasowywać je do oczekiwań klientów.

 

Zachęcamy do wybrania naszych produktów!

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupieniem naszych produktów pozostajemy stale do dyspozycji – Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. 

 

Gdy mają Państwo pytania związane z naszymi produktami oraz obsługą, prosimy o skontaktowanie się z nami e-mailowo lub telefonicznie w celu otrzymania dodatkowych informacji. 

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

 

Zespół firmy kuptasmy.pl