Kleje gospodarcze

 

Klej montażowy 140g przeznaczony do wszystkich prac wykończeniowych i montażowych

Profesjonalny klej montażowy przeznaczony do wszystkich prac wykończeniowych i montażowych. Ma bardzo szerokie spektrum zastosowań oraz bardzo dużą siłę łączenia elementów z różnych materiałów. 

 

Klej 50ml polimerowy uniwersalny gęsty do drewna, tworzyw, filcu, gąbki, tkaniny, wykładzin, korka, ceramiki, glazury

Polimerowy, szybkowiążący klej o konsystencji pasty. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością zapewniając wysoką i trwałą siłę spojenia. Doskonale sprawdza się przy wypełnianiu drobnych ubytków.

 

Szybkowiążący wytrzymały, agresywny bezbarwny klej do klejenia elementów z PCW 50ml

Szybkowiążący, super wytrzymały, agresywny klej do klejenia elementów z PCW. Tworzy wodoodporną, twardą spoinę. Nie zawiera toluenu i cykloheksanu. Powstałe połączenie po wyschnięciu odporne jest na działanie temperatury do +70 °C.

 

Szybkowiążący, wytrzymały, agresywny klej do klejenia różnego rodzaju tworzyw sztucznych i plastiku 50ml

Szybkowiążący, super wytrzymały, agresywny klej do klejenia różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Tworzy wodoodporną, twardą spoinę. Nie zawiera toluenu i cykloheksanu. Powstałe połączenie po wyschnięciu odporne jest na działanie temperatury do +90 °C.

 

Klej kontaktowy do skóry naturalnej i gumy 25ml

Łatwy w użyciu, niezawodny klej do klejenia na zimno skóry naturalnej i gumy. Tworzy wodoodporną, elastyczną i bardzo wytrzymałą spoinę. Nie zawiera toluenu i cykloheksanu. Odporność termiczna utworzonego połączenia po wyschnięciu wynosi od -20 ?C do + 80 ?C.

 

Klej introligatowski do papieru i tektury 50ml

Łatwy w użyciu i sprawdzony w działaniu. Tworzy bezbarwną, wytrzymałą, wodoodporną (klasa D2), elastyczną spoinę. Doskonale łączy powierzchnie zarówno elastyczne jak i twarde oraz zadrukowane i lakierowane. Nie zawiera rozpuszczalników organicznych.

 

Klej introligatowski do papieru i tektury 500ml

Łatwy w użyciu i sprawdzony w działaniu. Tworzy bezbarwną, wytrzymałą, wodoodporną (klasa D2), elastyczną spoinę. Doskonale łączy powierzchnie zarówno elastyczne jak i twarde oraz zadrukowane i lakierowane. Nie zawiera rozpuszczalników organicznych.

 

Szybkowiążący kontaktowy klej rozpuszczalnikowy do gumy i metalu 25ml

Łatwy w użyciu, kontaktowy, szybkowiążący klej rozpuszczalnikowy. Charakteryzuje się bardzo wysoką adhezją (przyczepnością) do gumy i metalu. Tworzy wyjątkowo mocną wytrzymałą i elastyczną spoinę, która jest odporna na działanie wody. Nie plami łączonych elementów.

 

Klej poliuretanowy do naprawy i produkcji butów 25ml

Profesjonalny i super mocny klej przeznaczony do klejenia na zimno bez utwardzacza i aktywacji termicznej. Charakteryzuje się bardzo wysoką elastycznością. Utworzona spoina jest transparentna i wodoodporna.

 

Szybkowiążący rozpuszczalnikowy klej kontaktowy butapren 50ml

Łatwy w użyciu, szybkowiążący rozpuszczalnikowy klej kontaktowy. Tworzy bardzo wytrzymałe, elastyczne spoiny odporne na działanie wody. Nie zawiera toluenu i cykloheksanu. Nie plami łączonych powierzchni.