BRANŻA REMONTOWO-BUDOWLANA

 

Oferujemy szeroką gamę produktów przeznaczonych do klejenia i pakowania. Nasze artykuły przeznaczone są do najbardziej wymagających użytkowników poszukujących sprawdzonych rozwiązań w przystępnej cenie. Klejenie i pakowanie razem z nami jest proste, szybkie, wygodne i tanie!

 

W naszym asortymencie dostępne są produkty takie jak taśmy klejące przeznaczone do klejenia różnego rodzaju materiałów, kleje, a także produkty pomocnicze do pakowania, prac montażowych i innych czynności związanych z wykorzystaniem naszych wyrobów.

 

Oferujemy folię stretch czarną oraz przezroczystą. Jest ona wykorzystywana przede wszystkim do zabezpieczania kartonów oraz palet na czas wysyłki. Nasza folia jest gruba i wytrzymała oraz wyróżnia się atrakcyjną ceną. Folie dostępne są w gramaturach 1,5 kilograma oraz 3 kilogramy.

 

Do klejenia polecamy primery – preparaty gruntujące zwiększające przylepność taśm klejących. Zwiększają one siłę wiązania łączonych ze sobą materiałów i są bardzo łatwe w użyciu. W naszym asortymencie dostępne są również odtłuszczacze, które przeznaczone są do odtłuszczania powierzchni przed aplikacją taśm klejących. Mogą być one używane również do usuwania takich substancji jak polimery, smary naturalne oraz syntetyczne jak smar silikonowy, woski, plamy smoły lub asfaltu. Odtłuszczacze dostępne są również w postaci praktycznych chusteczek – są wygodne w użyciu i mają natychmiastowe działanie.

 

Dostępne w naszym asortymencie produkty wyróżniają się wysoką jakością oraz przystępnymi cenami. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas taśmy klejące, kleje, folie oraz produkty dodatkowe spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kompleksowo zaopatrujemy naszych odbiorców, gwarantując im obsługę na najwyższym poziomie.

 

W razie dodatkowych pytań pozostajemy całkowicie do dyspozycji – doradzimy w doborze odpowiednich produktów.

 

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi produktami dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Życzymy udanych zakupów!